Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek nehéz nyelv a...

Zorka555 kérdése:

Szerintetek nehéz nyelv a Francia?

Figyelt kérdés
Mármint a tanulása meg ilyesmi??
2016. nov. 13. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Nekem csak a legelső pár hónap volt nehéz, amíg nem jöttem rá, hogyan tudnám lekapcsolni a német nyelvtant az agyamba, utána már könnyű volt, de ez mindenkinek más, valakinek nehéz, valakinek könnyű.
2016. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem közepes nehézségű. Azaz könnyebb, mint a német (nyelvtanát tekintve), de nehezebb, mint az angol. Nekem kellett egy-két hónap, amíg a kiejtést megszoktam de onnantól szinte sima ügy volt, mondjuk ebben közrejátszhatott az is, hogy a 3. idegen nyelvem volt. :D

Én úgy gondolom, hogy ha van az emberben kellő mennyiségű elszántság és érdeklődés egy nyelv iránt (és persze némi nyelvérzék), a nagyon extrém nyelvektől eltekintve mindegyik könnyebben megtanulható. És az előttem válaszolónak igaza van, nem mindegy, kiről van szó, mindenkinek más a nehéz. :)

2016. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Az angolhoz hasonlóan nagyon nehéz.
2016. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!