Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes törökül tanulni?

Érdemes törökül tanulni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
En tanulok torokul (jelenleg B1), de azert mert szeretem, erdekel. Hogy mennyire erdemes, az elvalik. Nekem erdemes, mert valoszinuleg kint fogok elni. De csak haszonbol felesleges tanulni, mert az elso hosszabb ragozott mondat utan elveszted a lelkesedest :D.
2016. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tetszik, érdekel a nyelv, szépnek találom (bár nehéz), a kedvenc énekesem török, és régóta szeretnék elutazni Törökországba.

Az már csak plusz lenne, ha azon kívül, hogy szép, és kint járva meg tudom értetni magam, más haszna is lenne, ha alapfoknál jobban belemélyednék, elsajátítanám. :)

Az sem baj, ha nem, kiköltözni nem tudom szeretnék-e, úgy tudom macerás, ahhoz nagyon szerelembe kéne esnem (a hellyel (; ) ami azért nem kizárt... :) Na akkor nem hogy hasznos, de alap dolog lenne, nyilván.

2016. nov. 21. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!