Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az miért van hogy tanulok...

Az miért van hogy tanulok német témazáróra 4 órát és 3-as lesz?

Figyelt kérdés
direkt tankönyvet használjuk amit átnéztem megtanultam és ugyan így a munkafüzetet is

2016. nov. 28. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hatékonyan tanulsz vagy csak magolsz és nem is érted mi a logika mögötte. Tanulhatsz 12 órát is ha nem jó a módszered, közben másra is figyelsz stb. Ezt így ennyiből nem lehet tudni, hogy mi a gond nálad.
2016. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerinted 4 óra sok? Én egyetemi zh-ra volt hogy 1 hetet tanultam és kaptam egy kegyelem kettest.
2016. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is jártam már így, hogy egy hét tanulással éppen kettes lett egyetemen, de azért a gimi és az egyetem ég és föld, teljesen más mennyiségű anyag, felesleges idekeverni. Nem az idő mennyisége itt a baj, hanem rosszul tanul. Nyelvet nem lehet úgy tanulni, hogy "átnéztem". Meg kell érteni az elvet és be kell gyakorolni.
2016. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De azért 4 óra tanulás után ne csináljon már úgy, mint aki mindent megtett azért, hogy jó jegyet kapjon.
2016. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk jah, abban nincs túl sok gyakorlás, hogy ZH előtt egy nappal megpróbálkozik átnézni :)
2016. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*TZ :D megszokás már
2016. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vicces az hogy mindenből kitűnő vagyok németen kívül.
2016. nov. 29. 15:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele többet, gyakorold folyamatosan ne csak TZ előtt. Sok mindent ezzel nem tudunk kezdeni, hogy ezen kívül mindenből jeles vagy. Egy nyelvet megtanulni meg egy töri fejezetet bevágni nem ugyanaz, nem mindenkinek van érzéke a nyelvekhez. De gyakorlással meg lehet tanulni 5-re is.
2016. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges,hogy ez a legnagyobb baj,hogy csak dolgozat előtt tanulok...
2016. nov. 29. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!