Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL + Origo nyelvvizsgát...

Scofield007 kérdése:

ECL + Origo nyelvvizsgát lehet egyesíteni?

Figyelt kérdés

Az írásbeli az ECL-nél sikerült, a szóbeli meg az Origo-nál.

Lehet őket egy nyelvvizsga-bizonyítványba egyesíteni?



2016. dec. 3. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne egyesítni. Ha van egy szóbelid meg egy írásbelid azt bárhol elfogadják kompmex nyelvvizsgaként.
2016. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ugyanabban a helyzetben vagyok: szóbelim van az Origo (Rigó utcai)-nál, 7 évvel ezelőttről. Nyilván már elfelejtettem annyira németül, hogy még egyszer nem tudnám letenni. De írásbelim hiányzik, milliószor nekifutottam, és nem akarok többé az origo-ssal próbálkozni. Ajánlották az ECL-t. Leírnád, mik a tapasztalataid?


Egyébként nem hülyeség a kérdés, sok évvel ezelőtt még nem lehetett bármit bármivel összepárosítani, én is emlékszem, ezért is mentem mindig az origós írásbelire - az esélytelenek nyugalmával. Hálistennek ezt a hülye szabályozást eltörölték.

2016. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell "egyesíteni",

elfogadják

2018. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik nyelv ?
2018. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!