Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb nyelvvizs...

Melyik a legkönnyebb nyelvvizsga-fajta? Írásbeli részekre gondolok főleg.

Figyelt kérdés
Tudom, ez, hogy "könnyű" mindenkinek szubjektív, de úgy értem, hogy hol vannak a legegyszerűbben megoldható feladatok? Rigó utcainak más sokszor nekifutottam, inkább hanyagolnám, viszont van belőle szóbelim. Bármilyen fajtával össze lehet párosítani, hogy kijöjjön a kettőből egy középfokú C típus?

2016. dec. 5. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is "hanyagoltam" a rigót, próbálkoztam írásbelivel BME-n, Társalkodón, egyik sem jött össze, végső elkeseredésemben újra elmentem origóra, és sikerült. Elvileg bármelyik államilag elfogadottal össze lehet.
2016. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Corvinust csináltam, az írásbeli baromi könnyű volt, nekem a szóbelijével gyűlt meg csak a bajom.
2016. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te: Rigó utcai német szóbeli, írásban pedig vagy 4-szer kiraktak. Most ECL-t fogok próbálni írásbelin, állítólag könnyű. Két levelet kell megírni, amihez lehet szótárt használni, valamint vagy egy szöveg elolvasása után kérdésekre válaszolni, vagy behelyettesíteni kipontozott részekre szavakat. Ez nem tűnik nehéznek. Csak kár, hogy a tudásom 10 év alatt megkopott.....
2017. jan. 8. 02:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor mész?
2017. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!