Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Januárban megyek nyelvvizsgázn...

Januárban megyek nyelvvizsgázni, de kb semmit nem tudok hiába készülök rengeteget. Valakinek valami tipp?

Figyelt kérdés

Januárban megyek szakmai angol írásbeli nyelvvizsgára. Tavasszal a szóbelit megcsináltam. Azzal nem volt gondom.

Szeptember óta járok különtanárhoz. Becsülettel tanulok, segít sokat ő is. Csinálom a nyelvvizsga feladatsorokat, írom a leveleket de sosem sikerül egyik sem. Egyre jobban el vagyok keseredve. Legszívesebben el sem mennék a nyelvvizsgára, csak sajnos már be van fizetve.Van valakinek valami ötlete hogy mit csináljak másképp a maradék egy hónapban?

22L



2016. dec. 10. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Katasztrofalis itthon a nyelvoktatas szinvonala. Anyanyelvi nemet altalanosba jartam, gimi meg magyar volt. En konkretan sokkat kaptam attol ami ott nemet oranak csufoltak. Ha egyszer lesz gyerekem hetszentseg h nem magyar suliba fog jarni.


Angolrol annyit h a ket suli amit irtam nem olcso, de cserebe egy szinvonalas esszeruen leadott valodi tudast kapsz anyanyelvi tanartol.

2016. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Jól látod a helyzetet. Tesómmal nem egy középsuliba jártunk, és láttuk így hogy más suliban sem jobb a helyzet.


Ezek a nyelvsulik merre vannak helyileg? Budapest?

2016. dec. 10. 17:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, de lehetbvan videken is, nem tudom.
2016. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
MAgolni, magolni, magolni.
2016. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Magolni, magolni, magolni....na itt a priblema a magyar oktatassal.
2016. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Honnan szereztél sok-sok szakmai angol feladatsort?

És abból, hogy mit teszel rosszul, abból nem lehet következtetéseket levonni?

2016. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Amelyik nyelvvizsgára megyek onnan vettem felkészítő feladatsort. Ezer kérdés ezer válasz szakmai kiadását is megvettem. Plusz a különtanártól is kaptam sok szakmai szöveget, szavakat stb.

A magolás nem jött be :)

Viszont ahogy gyakorlok, nagyon szövegfüggő hogy melyik megy és melyik nem. Hátha valami olyat kapok majd amit értek is...

2016. dec. 28. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!