Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol szóbelire felkészülni 4...

Angol szóbelire felkészülni 4 nap alatt?

Figyelt kérdés
Ezen a héten (péntek szombaton) angolból középszintű szóbelim lesz. Tavaly már leérettsegiztem bár csak közepen, az 5ös lett, illetve az írásbeli részét a nyelvvizsgának is már sikeresen letettem az ősszel. Most viszont úgy érzem mintha semmit se tudnék! Rettentően félek, hogy mi lesz vagy hogy nem fogok tudni megszólalni. Sose volt gondom vele, mindig egyedül tanultam illetve a suliba, semmilyen tanárhoz vagy tanfolyamra nem jártam. Most is átnéztem de nagyon félek. Nem akarok megbukni.. Nem tudom, hogy ez most termeszetes drukk bennem vagy mi lehet? Valakinek tapasztalatok ,ötletek? Bármilyen segitség jól jönne!

2017. jan. 3. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
brainturbóval vagy babfőzelékkel
2017. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha már megvan az írásbeli és az érettségi is, biztosan menni fog. Csak ne izgulj :)Ez a semmit sem tudok érzés ilyenkor természetes :D
2017. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy árva szót nem tanultam rá. Nem is lehet szerintem. Kapsz egy tök ismeretlen szöveget és képet.
2017. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb. én se tanultam rá és 84% lett pedig a kepleiras eleg rosszul ment, szoval no para:D
2017. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és az jó ha magadba vagy ismerősnek beszelsz adott témákról egyébként, én azt csinaltam mielott mentem (előző válaszoló)
2017. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul beszelni, van szokincsed, akkor minden rendben lesz. Kepzeld el ugy, hogy eledrakok egy kepet, es magyarul kell beszelned rola. Ha nem vagy sikhulye kepes vagy ra. Ugyanigy kell angolul.
2017. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Isten 6 nap alatt teremtette a világot. Úgyhogy 4 nap aligha lesz elég.
2017. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4 nap alatt nem a világot akartam megteremteni... 9 év angol tanulás után b2es szóbeli vizsgára megyek csak volt egy kisebb kihagyásom, és ezért paráztam be.
2017. jan. 5. 17:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Többieknek meg köszönöm a biztatást :D
2017. jan. 5. 17:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Lazan meglett elsore!
2017. ápr. 7. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!