Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL angol b2 esszéírásra és...

ECL angol b2 esszéírásra és szóbelire hogyan lehetne jól felkészülni?

Figyelt kérdés
Az fogalmazás főleg írásban még anyanyelven is nehezen megy és nem vagyok bőbeszédű se. A szövegértést kitöltöttem a vizsgázói oldalon, de nem sikerült, mert a legtöbb válaszom jó, de a mondat elejére írtam egy "The"-t és a helyes válasz abban tért el az enyémtől, hogy nem volt az elején The. Ezért nem fogadta el. Vizsgát ezt elfogadják?
2016. márc. 23. 14:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Vizsgán*
2016. márc. 23. 14:54
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a célom, hogy meglegyen a 60%, mert ha nincs meg a nyelvvizsgám, valószínűleg nem vesznek fel szeptemberben a szakra.
2016. márc. 23. 14:56
 3/4 A kérdező kommentje:
esetleg a szóbeli témaköröknek egy leírása vagy példák, hogy mit lehet mondani és hogyan az adott nyelven, adott témáról...
2016. márc. 23. 15:02
 4/4 Peeeeeeeter válasza:
Bézi Ivett, Máthé Elek, Szollás Krisztina - Angol teszt kéziköny. Minden van benne ami jól jöhet az írásbelire, ajánlom.
2016. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!