Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mindenki utálja a németet,...

Mindenki utálja a németet, aki középsuliban kezdte el tanulni, és előtte angolt tanult?

Figyelt kérdés
Én gyűlölöm a németet, és érdekes módon, minden kortársam így van vele. Senki nem tud 5-ös lenni belőle, rengetegen járnak magántanárhoz stb. És nem csak 1 tanárnál van így, mert 4 tanár csoportját is kérdeztem, és mindenki hány tőle. Tényleg ennyire közutált nyelv?
2017. jan. 4. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Én pl szeretem
2017. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én általánosban 8 évig azt tanultam. Utáltam, nehéz nyelv. Nagyon örültem/tünk amikor gimnáziumban közölték, hogy nem indítanak német csoportot első nyelvként.

3 év alatt gyönyörűen megtanultunk angolul társalgási szinten. És még a németre mondták általánosban, hogy milyen szép és könnyű nyelv. Egy maréknyi ember kivételével senki nem beszéli rendesen.

2017. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
4 evig tanultam, jo voltam belole, de teljesen feleslegesnek lattam, pedig szeretek nyelveket tanulni, de a nemet pont nem erdekelt soha.
2017. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!