Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mindenki középsuliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindenki középsuliban éli át a legjobb élményeit?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek gimibe és kiváncsi vagyok milyen. Csomóan ott találják meg szerelmüket, meg ott vannak az életre szóló barátságok. Igaz ez vagy csak én gondolom így?

2013. okt. 20. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2013. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem...
2013. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 BlackSword ***** válasza:
100%
Akkor az egyetemről ne is beszéljünk...
2013. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Inkább azért imádkozz, hogy egy viszonylag normális osztályt fogj ki (igen, VISZONYLAG) ne azért, hogy majd ott találod meg a legjobb barátodat/barátnődet.

Nagyon ritka, ha meg van egy adott, jó osztályközösség.

2013. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A sulimban egy lélek sem lett életreszóló barátnőm. Azokat már kicsi korunk óta ismerjük, és úgy növünk fel-szerintem-

Viszont én itt ismertem meg már másfél éve a szerelmem:)

2013. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor a legnagyobb a fellángolás a másik nem iránt. Akkor kezdenek kialakulni az üde felnőttes idomok. Ha olyan szerelmet találsz, akkor csodás lesz az kapcsolat, szépen át fogod élni a szerelem rejtélyeit.

De sajnos ha rosszul sül el, akkor borzasztó érzés lehet, és nehéz megemészteni a fájdalmat. Javaslom, csak akkor kezdeményezz, ha tényleg úgy gondolod, hogy a másik szeret. És várhatsz is 1-2 évet, akkor mindeni érettebb, és nagyobb a valószínűsége a boldogságnak. 19/F

2013. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Személy szerint nem a gimiben éltem meg a legszebb emlékeket. Persze azok is voltak, de rengeteg fájdalom ért a gimi időszaka alatt...

Az igaz, hogy sok "elsőt" ott élünk meg. Az első nagyobb bulik, az első szerelem, az első szex... Nekem ez tényleg így volt, de mindemellett elég sok bánatos időszakom is volt.

A gimi mindenképpen eseménydús volt, érzelmi hullámvasút, de számomra mégis az egyetem volt a legkirályabb. Lazaság, kötetlenség, és az én igazi barátaim az egyetemről származnak, ami ugye nem csoda, mert a gimiben sokan még éretlenebbek, és ezért kétszínűek, irigyek, stb..

2013. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dwight Schrute ***** válasza:
100%
hát, ha nem mész később fősulira, vagy egyetemre, akkor nyilván a középsuli lesz az. De amúgy a középsuli nem sokban különbözik az általánostól. talán az utolsó év az, ami már jónak mondható
2013. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A középsuli az egyik legrosszabb hely manapság, ahova bekerülhet az ember, ha a társaság szar. Kiközösítenek, nem tudsz beilleszkedni, akkor vagy eltűröd azt x évig, vagy lelépsz. Nekünk rohadt szar osztályunk volt, sőt kb 1 osztályt tudtam megnevezni az egész suliban, ami tényleg jó volt, az összes többi egy rakás trágya.

Főleg ha bekerülsz egy elit gimibe, ott nagyon kifognak nézni, ha nem vagy menő, és nem mászkálsz márkás cuccokban.

2013. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az ember szerintem akkor is érettségi után (egyetemen, fősulin) tudja igazán kiélni magát. Az az időszak a legjobb, a középsuli már nem.
2013. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!