Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó b2 angol labor?

Bela927 kérdése:

Origó b2 angol labor?

Figyelt kérdés
A kérdésem: b2 komplex origó vizsgán ha megvan a 60% a szóbeliből de nincs meg a teljesítési minimum a laboron, mondjuk csak 9 pont akkor akkor teljesen úszott az egész szóbelim a levesbe?

#labor #Origo #teljesítésiminimum
2017. jan. 6. 17:14
 1/5 anonim válasza:

Igen, mert most hogy megújult 10 pont a minimum. Én régebben voltam, nekem 9 pontom lett laboron, de akkor még 8 volt a minimum.

Szóbeli min.: 20 pont

Labor min.: 10 pont

Vizsga min.: 45 pont

Tehát ha szóbelin esetleg 20 pontot érnél el, akkor kellene mellé egy full pontos(25pont) labor, hogy a 45 pont meglegyen. Ez általában fordítva szokott lenni, mert sokan a magnón buknak el(legalábbis én eddig úgy hallottam, hogy akinek nem sikerül, annak a magnó miatt).

Ha 60%-os lett a szóbelid, az 30 pontot jelent, akkor kellene mellé egy 15 pontos labor, hogy sikeres legyen az egész.

Szóljatok, ha valamit rosszul írtam! :)

Sok szerencsét, de ha nem sikerül ne bánkódj, nem vagy vele egyedül. :) Bármikor újra próbálhatod. Azon is múlik nagyon sok minden, hogy milyen szöveget "fogtál ki" sajnos..

2017. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, hát nekem szóbelim 36 pontos lett, de akkor a minimumnak ezek szerint így is úgy is meg kell lennie. Valahol logikus is. Lol . Összeszámoltam magamban. 8 pontom simán kell hogy legyen mert az egy-két szavas válaszokon nagyon nincs mit elrontani, ugye amit tisztán kihallottam.

Arra vagyok kíváncsi hogy mennyire értékelik lazán ha mondjuk ott nem azt irtam hogy ráuszították a kutyát, hanem azt hogy ráengedték a kutyát..xddd nem ment a magyar. Meg pl. Hogy egy olasz név volt aki tervezte a hegedűt de abból csak az Antoniót tudtam leírni, a vezeték nevét nem, pedig tanulok olaszt. Nem tudom remélem azt az egy pontot már megadják innen onnan.

2017. jan. 8. 03:03
 3/5 anonim válasza:

Hát igen, akkor 9 pont is elég lenne, ha nem kellene min. 10 a magnósnál.. én is pont így voltam :D

Ha mindenhova írtál valamit, már jobb helyzetből indulsz mint én, mert 1 teljes (azt hiszem 4 pontos) kérdést kihagytam.. :D Nem akarom, hogy később csalódj, ha mégsem így van, de szerintem a kutyást el fogják fogadni. :) A másikat is el kellene, mivel megértetted, hogy kiről van szó. Bocsi, ezzel nem nagyon tudok segíteni, mert nem voltam megtekintésen, nem tudom mire hány pontot adtak. Reméljük a legjobbakat! :D

Most voltál a héten? :)

2017. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, péntek szóbeli, szombat írásbeli. Az írásbeli meglepően könnyű volt, kivéve egy szöveg értési feladatot, az elsőt, de azt is megoldottam úgy ahogy szótárral. Remélem meglesz mert már leérettségiztem előrehozottan, igy az éven ugye már azzal nem kell foglalkozni, valamint ha ez meglenne akkor elfelejthetném az angolnak ezt a részét, és csak akkor beszélném ha én akarom. Nem amikor kell :D
2017. jan. 8. 23:55
 5/5 anonim válasza:

Bocsi a késő reagálásért. Akkor az írásbeli biztosan meglesz, de szerintem a szóbeli is, ha már előrehozottan leérettségiztél, akkor csak tudsz valamit :D mondjuk a labornál kell egy kis szerencse is, hogy ne valami hülye szöveget adjanak :D

Ha még nincs eredmény, figyeld azért majd, mert én is a hónap elején, 5-6. körül voltam(bár én csak szóbelin) és 25.-én már megvolt az eredmény :)

2017. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!