Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem...

Valaki lefordítaná nekem pontosan a szöveget magyarról németre?

Figyelt kérdés

Az én téli szünetem gyorsan eltelt. Egy éve külön lakom a szüleimtől a párommal,így segítségem nem igazán volt a karácsonyi készülődésben. December 22-én elmentünk bevásárolni. Megvettük mindenkinek az ajándékot, a fára díszeket, szaloncukrokat. December 23-án én a konyhában sütöttem főztem, karácsonyi zenéket hallgattam, a párom pedig fát faragott, majd segített nekem a konyhában. Ezután közösen takarítottunk, majd este feldíszítettük a fát. Dec.24-én otthon voltunk,filmeztünk, majd este ajándékoztunk. 25-én a párom lánytestvéréékhez mentünk ebédelni, majd utánna megajándékoztuk egymást. December 26-án az én szüleimhez mentünk ebédelni, majd ott is ajándékoztunk. Nagyon sok szép ajándékot kaptam karácsonyra. pl: vasaló a közös lakásba, könyveket,mert szeretek olvasni, táskákat, ruhákat, órát. Majd ezután otthon pihenéssel töltöttem a napokat. Nagyon sokat olvastam, filmeztem, és még egy keveset tanultam is. Január 3-án pedig várt a munka és az iskola.

(Nagyon nagyon köszönöm a zseninek, aki lefordítja :) mindegy melyik multidőben van forditva)


2017. jan. 9. 13:58
 1/1 Gigike86 válasza:
Webforditas.hu :)
2017. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!