Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek van tapasztalata az...

Valakinek van tapasztalata az Afrikaans nyelvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nos egy ideje nézegetem meg tervezgetem hogy jobban elmerülök benne

Évek óta ismerem de sosem volt elég bátorságom hogy neki kezdjek, de idén decemberben neki láttam így gimi közepén

Már alap mondatok mennek, de egy komolyabb párbeszéd biztos gondot okozna

Van itt valaki aki esetleg tanulja és szeretne egy gyakorló társat?



2017. jan. 10. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
egy kérdés: egy ilyen nyelv tanulásának mi haszna van?
2017. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az téged miért érdekel?

Komolyan ilyen élettelenek járnak erre az oldalra akik érdembeli hozzászólást nem tudnak adni, de kritizálni bírnak

Ásd inkább el magad

2017. jan. 10. 23:43
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell az afrikaans eurókában?
2017. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
nem kritizálni akartam csak tényleg érdekelt. nem kell mindent támadásnak venni.
2017. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem mindegy hogy miért szeretném tanulni?

Érdekel, ennyi

Van valakinek tapasztalata benne?

2017. jan. 11. 06:39
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem az bosszant hogy nem akartál kritizálni(de amúgy kririzáltál, magyar vagy, értem én ezt)

Hanem az, hogy a kérdésre nem bírtok válaszolni

Ha az lett volna a kérdés hogy: "Megéri Afrikaans tanulni?" akkor érdekel a szánalmas kis véleményed, de így korántsem.

2017. jan. 11. 06:51
 7/14 anonim ***** válasza:

#3-as,

Afrikaans Holland nyelvbol ered. Del Afrika hivatalos nyelve az angol mellett. Tobb feher europai beszeli, anyanyelve mint fetekek.

2017. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
te tényleg nem vagy normális. volt egy normális kérdésem hozzád. semmi kritika nem volt benne. írtam én valahol hogy nincs semmi értelme ezt a nyelvet tanulni? nem. csak megkérdeztem, hogy mire jó, mert ahogy olvastam a kérdésedet érdekelt, hogy egy ilyen nyelv mire lenne jó. mivel te tanulod így gondoltam megkérdezlek, mert így biztos tudod.
2017. jan. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
de mivel látom, hogy te nem tudsz rá válaszolni így akkor inkább kiírtam egy kérdést.
2017. jan. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor eleve azt kellett volna csinálnod, buta magyar
2017. jan. 13. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!