Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek van tapasztalata az...

Valakinek van tapasztalata az Afrikaans nyelvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nos egy ideje nézegetem meg tervezgetem hogy jobban elmerülök benne

Évek óta ismerem de sosem volt elég bátorságom hogy neki kezdjek, de idén decemberben neki láttam így gimi közepén

Már alap mondatok mennek, de egy komolyabb párbeszéd biztos gondot okozna

Van itt valaki aki esetleg tanulja és szeretne egy gyakorló társat?



2017. jan. 10. 22:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az a buta aki egy egész nemzetet leminősít valami alapján és ha még ez arroganciával is párosul akkor szinte tuti egy lúzerről van szó
2017. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen. Az afrikansz nép joga van.
2017. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez a kerdezo itt elvezi a magyar eletet, tanitast, magyar kenyeret eszik? Elso valaszabol hangzott, hogy egy durva alak. Nem kell neki valaszolni, kerdezze a fajtajat. Amugy decemberben kezdte es allitolag mar jan. 11-en mennek alap mondatok? Na ne!
2017. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is afrikaansul tanulok :D de gondolom te már azóta jobb szinten vagy C:

Azt vettem észre,hogy ugye rengeteg angol szó van benne a brit gyarmatosítás miatt illetve a nyelvtana gyakorlatilag ugyanaz mint a holland/német csak egyszerűsödött pl a névelők stb sokkal könnyebbek és nincs igeragozás

Én mindenkinek csak ajánlani tudom aki olvassa ezt mivel egy nagyon külöleges nyelv és nagyon klassz kultúra,ráadásul nem igaz,hogy kicsi nyelv mivel 16 millió ember beszéli és Dél-Afrika keleti és Namíbia déli részén ahol főleg fehérek és mulattok élnek mindenkinek ez az anyanyelve illetve a Groot trekker miatt Gauteng tartományban is ahol vannak afrikaans települések

2020. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!