Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi francia érettségi...

Mennyi francia érettségi tételt kell összeállítani, ha az egyik osztályból 5 érettségizőm van?

Figyelt kérdés

Összesen 8 fő fog érettségizni. Az egyik osztályból 3-an, a másikból 5-en vannak. Az a kérdésem, hogy 10 vagy 20 tétel kell a francia érettségi összeállításához?

köszönöm



2017. jan. 12. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
2x5=10
2017. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Hű, ezt nem hiszem el, hogy ezt tényleg itt kérdezed tanár létedre, ahol diákok adnak egymásnak hallomások és félinformációk alapján tippeket.

Ismerkedj meg a hiteles forrással: [link]

A vizsgaleírás a te barátod, most már élő idegen nyelv címen kell keresni, nincs külön tárgyanként, mint eddig. Nincs semmi 2*5, hanem 9 vizsgázóig 10 tétel, afelett 20. Ez bizottságonként értendő. Egyébként is ebből a leírásból tudsz felkészülni a vizsgára. Ne csináld rutinból, ez most új.

2017. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Azért van valami bicskanyitogató ebben a kérdésben. Olyan ember tanít gyerkeket, érettségiztet le (így tulajdonképpen félig meddig a gyerek továbbtanulása van a kezében), aki egy ilyen kérdésre is itt keresi a választ.... még hogy pedagógus nem a legalkalmatlanabb emberekből lesz! Ember, a saját munkaköröddel nem vagy tisztában!!! Komolyan nem is tudom mit mondjak erre.... és akkor néhány hónapja meg itt pampogott egy pedagógus a PISA teszt eredménye miatt, ami persze a csúnya gonosz mai fiatalság miatt lett olyan, amilyen, véletlenül sem a hozzád hasonló emberek a hibásak, akik a saját munkájukkal sincsenek tisztában.
2017. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pontosan tisztában vagyok vele, hogy 10 tétel kell!!

Csak kíváncsi voltam a "kedves emberek" véleményére. Nem csalódtam....... A mérhetetlen rosszindulatúságot köszönöm!!

2017. márc. 13. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ne... Hagyjuk ezt a rossz kamu dumát. Nem mondasz igazat. Aki tényeket tud, az nem kíváncsi véleményekre, mert a tényeket nem kell véleményezni. Aki felkészült, az nem itt kérdez, nem másokat dolgoztat csak azért, hogy lepontozhassa őket a munkájukért és beszólogathasson. Éppen ma jutott eszembe egyébként ez a kérdés, meg hogy ide se toltad az orrodat a válaszért két hónapja. Én mindenesetre megadtam a pontos választ a forrással együtt, te meg még azt sem tudod, hogy ezt ilyenkor megköszönni kell, nem beszólni érte. Szánalmas vagy.
2017. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!