Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú angol nyelvvizsgára...

Középfokú angol nyelvvizsgára feltudok készülni 4-5 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Társalkodó nyelvvizsgáról lenne szó. Pénzem nincs tanárra. Csak ingyen, internet segítségével tudok tanulni.


Jelenleg dolgozok, de napi 2 órát rátudok szánni (hétvégén többet is).

Már érettségiztem angolból, de csak 3-as lett. Jelenlegi angol tudásom kimerül annyiban, hogy eltudom mondani merre lakom, hány éves vagyok stb., ami majdnem egyenlő a nullával.


Milyen oldalakat tudtok ajánlani a tanuláshoz? Egyáltalán lehetséges ennyi idő alatt felkészülni? Csak mert egy tárgyból újra akarok érettségizni és arra is jó lenne napi 1 órát készülni.


2017. jan. 14. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát azért ez a 4-5 hónap igen kevés. Tanulmányozd az öt év öt nyelv blogot, ott sok jó infó van az egyedüli nyelvtanulásról, szerintem magyarul az a leghasznosabb.


De a nulláról, teljesen egyedül ahhoz, hogy ne gyomorgörccsel menj a vizsgára én inkább egy-másfél évet mondanék, nyilván függ attól, napi hány órát tudsz foglalkozni vele, és találsz-e társalkodópartnert a neten.


De úgy, hogy még az érettségire is készülnöd kell közben, szerintem ennyi idő nem elég. Aztán megpróbálhatod azért, ha rám akarsz cáfolni.

2017. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!