Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az a mondat, hogy...

Mit jelent az a mondat, hogy I've Never Been In the Closet?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Akinek rejtőzködnie kell. Pl. amikor valaki "coming outol", vagyis coming out of the closet, azaz kijön a szekrényből, előhozakodik valamivel, amit addig titkolt, tehát addig a "szekrényben" volt.


Magyarul aki never been in the closet, az azt jelenti sosem volt a szekrényben, sosem kellett titkolóznia semmi miatt.

2017. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Arra utalhat hogy ő sose tagadta meg magát ,sose rejtőzött. Szószerint azt jelenti hogy sohasem voltam a szekrényben.
2017. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 15. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként a closet az nem szekrény hame, gardrób vagyis külön kis szoba ahol a ruháidat tárolod. Amerókában szinte mindenkinek ilyen van.
2017. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 heretacskó válasza:
74%
Az előttem szólók nyelvtanilag helyesen válaszoltak, ámbár a szlengben ezt másként is lehet értelmezni. Coming out from the closet. Jelenti azt is hogy valaki felvállalja másságát általában szexszuális értelemben. Tehát amikor valaki sosem volt benne akkor az azt is jelentheti, hogy mindig kiállt a saját mássága mellett.
2017. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha se titkoltam hogy meleg vagyok.
2017. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!