Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz nyelv tanulása önállóan?

Olasz nyelv tanulása önállóan?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg valami jó tanáccsal szolgálni? Hobbiként szeretném megtanulni, úgy érzem nem lehetetlen otthon önállóan tanulgatnom, angolul már anyanyelvi szinten beszélek, próbáltam a németet is, de sajnos nem szerettem meg. Idén egy olasz cégnél kezdek angol nyelvtudással (Magyarországon), nem volt feltétel az olasz, de ez ösztönöz :)
2017. jan. 23. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy ideig el fogsz jutni egyedül is kellő szorgalommal, viszont javaslok egy magántanárt, aki rávilágít alapokra valamint arra, hogy mik azok amikre kiemelt figyelmet kell fordítanod. Az angol tudás nagyon jó, hogy ha van mellette. Hobbinak teljesen felesleges szerintem, ha már hozzáfogsz és olasz cégnél dolgozol, akkor célszerűbb lenne ebből egy kis pénzt leakasztanod a cégnél... egyébként nekem angol és olasz nyelvvizsgám van de csak középfokúak :)
2017. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!