Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Teljesen esélytelen a debrecen...

Esztimi kérdése:

Teljesen esélytelen a debreceni TÁG?

Figyelt kérdés
Az irasbelim nagyon elrontottam, 63 pont lett. Nemet nyekre szeretnek menni, ebbol kifolyolag nemet szobelim is lesz. Ha az jol sikerul, akkor is felejtos az egesz?:(

2017. jan. 25. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Van esélyed! Sőt bejutsz, tuti!

1. Egy lány 60 pontos írásbelivel, kitűnő átlaggal simán bejutott tavaly angolra. A szóbeli pontjait nem tudom.

2. Németet sokkal kevesebben tanulnak, és ebből kifolyólag német tagozatokra jóval könnyebb a bejutás.

2017. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi az átlagod..
2017. jan. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4-5 :(
2017. jan. 27. 06:08
 4/6 anonim ***** válasza:
4-5.Az sok mindent takar.Számolj már ki egy átlagot,ha meg nemtudsz,akkor már esélytelen vagy.lehetsz pl.; tescnika,rajz mozg.mediaismeret 5.,matelból bioszból meg 4😂
2017. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Matek:4

Biosz:5

Tori:5

Nemet:4 (igen tudom pont ennek jonak kene lenni)

Magyar:5

2017. jan. 29. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Van esélyed! Szerepelj jól a szóbelin és fel leszel véve!

Az ideiglenes felvételi rangsorból is lehet majd következtetni, hogy hányan jelölik meg a német tagozatot és ott hanyadik vagy...

2017. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!