Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek sikerülhetett így...

Szerintetek sikerülhetett így a szóbeli nyelvvizsgám? (ECL B2)

Figyelt kérdés
Ma voltam szóbelizni angolból. Mivel az egyik vizsgázó partnere nem jött el, hárman vizsgáztunk. A témák nem voltak nehezek, és egészen jól is tudtam, folyamatosan beszéltem, használtam kifejezéseket is. Csak az volt a baj, hogy a másik két vizsgázó elég gyenge volt, főleg az egyikük és őszintén szólva a kommunikáció nem igazán alakult ki közöttünk. Próbáltam kérdezni őket, de egy szavas válaszokat adtak, ők meg nem nagyon kérdeztek. Ezért a vizsgáztató is tett fel kérdéseket. A képnél nem volt gond, mert ugye ott monológot kell mondani, sokat mondtam arról is, igyekeztem a témába illő még el nem hangzott dolgokról beszélni (mert itt harmadikként került rám sor). Szerintetek sikerülhet így is a vizsga, hogy keveset tudtam kommunikálni a másik két emberrel, és gyakran a vizsgáztató kérdéseire kellett válaszolnom?

2017. febr. 6. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Sőt. Az embernek van egy természetből adódó relativitás érzete, és ilyenkor inkább pontozzák föl a többet beszélőt, mint le a kevesebbet beszélőt. Jóindulatúak. Az pedig hogy kivel beszéltél, teljesen mindegy. A nyelvet nézik inkább.
2017. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És sikerült :) 74% lett összesen. Azoknak üzenem, akik ilyen helyzetbe kerülnek, ha béna a vizsga partnered, akkor a vizsgázók nagyon rendesek, nem hagyják, hogy elússzon a vizsgád. A válaszolónak pedig köszönöm a kommentet, tartotta bennem a lelket egészen tegnapig, amikor is kitették az eredményt :)
2017. márc. 4. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2017. márc. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!