Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Up2You vagy a Katedra Nyelviskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali.

Én a Katedrába Nyelviskolába tanulok 2 éve,szóval én csak ezzel kapcsolatban tudok véleményt mondani,és mivel nagyon sok helyen található Katedra ezért nem biztos ,hogy mind ugyanolyan.Ahova én járok ott igazán jó a légkör és a környezet(szép,tiszta termek ,barátságos környék).A tanárokról összességében nem tudok nyilatkozni ,hisz nem ismerem mindet ,de aki engem tanít azzal nagyon meg vagyok elégedve.

Én őszintén szólva az árakat kicsit drágállom ,főleg,hogy most is emeltek rajtuk ,de most,hogy megtaláltam azt a tanárt ,akinek olyan sok mindent köszönhetek nem hiszem ,hogy fogok váltani.

Milyen nyelvet szeretnél tanulni(csak a kíváncsiság kedvéért)?

2017. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#Katedra Nyelviskolába
2017. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hongrie válasza:
Up2You egyéni tanítás, rugalmas órarend, nem olcsó, de ha saját ritmusban akarsz haladni akkor nézd meg
2017. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bár már neked lehetséges nem aktuális a válasz, de lehet másoknak hasznos lehet. Up2You nyelviskolába kb 2 éve jártam online formában. Igazából nekem az 1 hónapom alatt 3 vagy 4 tanárhoz volt szerencsém, és az utolsó óráimon ugyanazzal az emberkével voltam, szörnyű volt. Nem volt valami szimpatikus, és nem is az én szintemen beszélt hozzám, alig haladtunk. De volt olyan eset is amikor 5 percig néztem ki a fejemből, a tanár közben a másik emberrel beszélgetett, és nem megfelelő időtartamú feladat mennyiséget adott.. ez miatt teljesen elment a kedvem az egésztől, úgyhogy a kövi hónapot már nem ott folytattam. Kerestem egy jó különtanárt a környéken, aztán ő készített fel engem. Nem csak pénztárca kímélő volt, hanem hatásos is számomra.
2023. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!