Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az alábbi felsorolás azt...

Az alábbi felsorolás azt jelenti, hogy vagy középfokú, vagy szakmai nyelvvizsga kell, vagy azt, hogy mindkettő?

Figyelt kérdés
„Az alapfokozat megszerzéséhez legalább egy idegen nyelvből államilag elismert középfokú (B2) komplex típusú, a képzési területnek megfelelő szaknyelvi vagy államilag elismert felsőfokú (C1) komplex típusú általános nyelvvizsga vagy ezekkel egyenértékű érettségi bizonyítvány vagy oklevél szükséges.”
2017. febr. 8. 16:58
 1/3 anonim válasza:
Szia, mind a ketto szükséges. Azaz egy B2 es egy szaknyelvi, VAGY egy B2es es egy C1es. (értelemszerűen két különböző nyelvből)
2017. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok: Ujraolvastam, es ezekszerint akkor nalatok lehet azonos nyelvből is letenni a szaknyelvit es a B2-t.. Nalunk kikötés, hogy két különböző nyelvből kell letenni, azert irtam csuklóból a zárójeles reszt. :)
2017. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2017. febr. 13. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!