Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjem el az orosz...

Hogyan kezdjem el az orosz nyelvet megtanulni? Ti hogyan kezdetek?

Figyelt kérdés

Meg sosem tanultan ezekelott oroszt csak angolt es kicsit tanacstalan vagyok ez ugyben hogy hogyan is kezdem le. Tenyleg Soha nem tanultam meg oroszt neg veletlenulse es emiatt nehez eljezdeni mert mas a tobbi nyelvhez kepest.


Van valami otletetek hogy hogyab fogjak hozza?


Tanultal mar oroszt/tusz oroszul? Hogyan tanultad?


Koszi mindenkinek aki segit!:)) szep napot


приятный день :)


2017. febr. 11. 11:19
 1/1 anonim válasza:

Nagyon érdekes nyelv. Én sem tanultam az iskolában soha oroszul, de ukránul igen. Van hasonlóság a két nyelv között, de azért az ukrán édeskevés, csupán megadja az alapot. Én sok orosz filmet néztem, mai napig kedvenceim az orosz zenék. Sok mindent megértek,de nem fejlesztem magam. Úgy vagyok mint egy gyerek,hallás után tanultam. Értem,amit mondanak nekem,de válaszolni rendesen nem tudok, vagy félig ukránul teszem.

Mivel neked nincs meg az alap, segítségre lesz szükséged.

2017. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!