Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan nyelviskola ami 0...

Van olyan nyelviskola ami 0 szintről tanít nyelvet középfokig?

Figyelt kérdés

nézegettem nyelvtanfolyamokat de csak 100 órásakat találtam... ha arra elmegyek (szinte) zéró tudással, akkor 100 óra alatt felkészítenek egy középfokú nyelvvizsgára?

Ha nem akkor utána hova kéne menjek tanulni?

(olaszról lenne szó)


2017. febr. 11. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy van, hogy 100 óra alatt egy adott szintről (itt A1) a következő szintre (A2-re) visznek fel. Ahhoz, hogy B2, tehát nyelvvizsgaszint legyél, 3 ilyen kurzust kell elvégezned.
2017. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik nyelviskola ilyen. Úgyszok 10-12 szintre bontják az oktatást.
2017. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nyelviskolák 99%-a arról szól, hogy KEZDŐKET toboroznak, aztán van pár emberke akik esetleg tényleg tanultak előtte valamit, plusz van 2-3 emberke, akik tök profik, de úgy van beállítva, hogy ők az észlények, mindig ők szerepelnek-fontoskodnak, aztán amikor már tök padlón vagy, akkor közlik, hogy iratkozz be egy következő tanfolyamra.

Bár szinte mindenki felnőtt ember az ilyen órákon, de olyan durva és gyors a tananyag, hogy azt még egy folyamatosan tanuló diák sem bírná, nemhogy egy dolgozó ember, akinek van pár órája hetente, miközben talán évek óta nem tanult egy sort sem.

2017. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0-ról középig az belekerül uszkve 4-500 ezer lepedőbe.
2017. febr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Goethében (német) például nulláról középfokig papírforma szerint 600 óra kell. Olaszt nem tudom hogy, de 100 óra alatt biztos, hogy nem készítenek fel nulláról középfokra.
2017. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!