Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból 5. szinthez milyen...

MuSky kérdése:

Angolból 5. szinthez milyen modulok tartoznak?

Figyelt kérdés

szintfelmérőztem egy nyelv iskolában pár napja és egy olyan csoportba kerültem akik most kezdik a 6. szintet


de kíváncsi vagyok milyen modulok tartoznak az 5.-be, hogy előtte átismételjem kicsit amit nemrég tanultak.



2017. febr. 3. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Erről a szintezős rendszerről tudnál egy linket dobni//leírnád (hány szint van melyik alapfok-közép-felső stb.)
2017. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezt találtam róla:

[link]


ez a nyelv iskola honlapján volt a tankönyvben pedig ezek a fejezetek vannak:


present simple

past simple

should / souldn't

present continuous / present simple

future arrangements

comparative and superlative arrangements

superlative adjectivitives

describing people

intensions and wishes

will and won't

present perfect and past simple with for, with other time words

using articles

quantifiers with countable and uncountable nouns

may, might, will, definitely

present tense after if

gerunds

present simple passive

past simple passive

present perfect continuous

past perfect

past time words: already, just and never

conditional sentences with would

will and would


ezek vannak 5-6-7-8 szinten ha jól gondolom, csak azt nem tudom meddig tart az 5-ös.

2017. febr. 3. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére látom, hogy a bal oszlopban ott vannak a nyelvi szintek is... mivel valószínűleg nyelvvizsgára készülsz majdan ezért legalább B1-től kezd el tanulni 7-es szinttől (nyelviskolák célja a lehúzás, még így is az lesz valószínűleg de azért valószínűleg egy erős alapfokon azért már bőven van)úgyhogy B1 7-es szinttől iratkozz be
2017. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!