Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet a leggyórsabban...

Hogyan lehet a leggyórsabban megtanulni angolul?

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizony sok-sok magolással.
2017. febr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is ne kényszernek fogd fel. Ha örömmel tanulod, akkor sokkal jobban fog az agyad.

Másrészt folyamatos gyakorlással. Ne legyen az hogy na, a héten egy napot rászánok aztán készen van. Nem. Minden nap ülj le és foglalkozz vele.

Olyan témát, olyan szókincset tanulj ami érdekel, ami tetszik, amire szükséged van, amit fel tudsz használni. Sokkal hamarabb megjegyzed.

A nyelvtani részeket mindig egy példamondattal rögzítsd, és a kivételeket is mondatban tanuld meg, úgy könnyebb előhívni később. Soha ne egy darab szót tanulj, mindig minimum egy teljes kifejezést.

Én is így tanultam meg angolul, teljesen nulláról kezdtem kilencedikben, heti három órával, és tizenegyedikben nyelvvizsgáztam 100 százalékra és érettségiztem 92 százalékra, és ha visszagondolok, azért olyan rettenetesen nem is erőlettem meg magam.

Szóval hajrá. :)

Egy végzős gimnazista

2017. febr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!