Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam C1 angol nyelvvizsgán...

Euroexam C1 angol nyelvvizsgán milyen feladatok vannak?

Figyelt kérdés
Az írásbeli reading, listening, writingból tevődik össze? Van grammar part? Szóbelin mit kérnek? Aki mostanában volt, mik a tapasztalatok?

2017. febr. 17. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Weboldalukon fent van minden. Mintafeladatok is. Szobelit 1000 kerdes 1000 valasz temakorokben boven lefedi.
2017. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A honlapjukon tényleg van fent minta feladatsor, érdemes megnézni.


A listening nem az írásbeli része, az ott elért eredmény a szóbelihez számít, viszont az írásbelivel egy helyen, annak a végén csináljátok.


Grammar külön nincs, szerintem ez az Euro egyik legnagyobb előnye, inkább a valós élethelyzetekre fókuszál. Persze azért a levélben nem illik nagy marhaságokat írni nyelvtani szempontból.


Szóbeli: 1. ismerkedés-bemutatkozás a vizsgapároddal.

2. egy téma prezentálása szóban (ott adják, nem szabadidő és hobbi, stb. Pl. " a szigorú törvények biztosítják a társadalom egyensúlyát" "Egészség a bio termékeknek köszönhetően", stb.

3. közös feladatmegoldás, asszem képekről kell beszélgetni, véleményt nyilvánítani, oda-vissza érvelni


Összességében szerintem nagyon korrekt szervezet, tegnap csináltam a 3. vizsgámat náluk (felsőfokú német, tavaly felsőfokú angol, 2012-ben középfokú angol), sosem szívattak hülyeségekkel.

2017. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Idokozben tul estem rajta, a neten szerintem egyszerubb feladatok voltak, de meg van:)
2017. máj. 13. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!