Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki gyorsan elmagyarázná...

Balu14552991 kérdése:

Valaki gyorsan elmagyarázná lefordítáná ezeket a magyar mondatokat németté?

Figyelt kérdés

Kinek az ötlete ez? Kinek ajánlod a bort?

Kinek adod ezt? Kinek at üvege áll ott?

Kinek magyarázod el ezt? Kié a pohár (gehören+D)

Kinek a fia fekszik ott? Kinek ajándékozod a zongorát

Kinek a képe lóg ott? Kié a ház?

Kinek tetszik a kép? Kinek a háza áll ott?

Kinek a lába ez? Kinek a sörét issza?

Kinek Fáj a lába? Kinek mutatod a kertet?


2017. febr. 18. 16:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Belemehetünk ebbe a "Ki a hülyébb?" dologba, csak kettőnk közül nem én akartam megoldatni mással a házim kizárólag azért, mert egy lusta disznó vagyok. :(
2017. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Én 5-dikes vagyok és képzeld jogosan nem értek dolgokat amire válaszólni normálisan kéne nem pedig az hogy nézz útána a dolgoknak és megtudod szerintem a te idődben biztos vagyok nem tanultál ilyen dolgokat és engem érdekel a téma nem úgy mint pár agyalágyultat aki azt se tudja milyen baromságot írjun le mert valójában ő se tudja és irodalomból se jeles mert nem a kérdésre válaszól hanem vitatkozni szeretne na mindegy 1 bolond 100-at csinál!
2017. febr. 20. 18:53
 13/25 A kérdező kommentje:
És ki mondta hogy házifeladat?! Külön németre járok ezért kellet volna a segítség de már mondtam tök mindegy ti se tudjátok bebizonyítani hogy nálam okosabbak vagytok
2017. febr. 20. 18:55
 14/25 A kérdező kommentje:
Különben is alapszintűre készülök fel és két kérdőszóval kellet volna ezt a feladatot megoldani és azt elmagyarázni de ha valaki ilyen hát arra nem lehet mit mondani és most már nem is érdekel lezárom a témát....
2017. febr. 20. 18:57
 15/25 anonim ***** válasza:

Rajtad kívül mindenki hülye, csak te vagy a helikopter.


Képzeld, az én időmben még internet sem adatott meg mindenkinek, így mindenki saját maga nézett utána annak, amit nem értett, például könyvtárban. Neked a segged is ki van nyalva az internettel, mégis magasról szarsz rá, nehogy véletlen te keresd meg, inkább megcsináltatod mással ilyen-olyan kifogásokkal. Ez az igazság, minden más csak mellébeszélés a részedről, ha ötödikes vagy, ha nem.

2017. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A sok hisztria helyett eszedben sem jutott, hogy esetleg egyedul megrpobald es leird szerinted hogy kene, ugye? Valami otletet irhattal volna, elhiheted sokkal keszsegesen segitett volna barki, ha azt latja, hogy probalod es akarod megcsinalni, nem csak beirod azt majd mas hulye megoldja helyetted. Ha igy allsz majd hozza a dolgokhoz, csunya meglepetesek fognak meg erni a kesobbiekben ezt jo, ha megtanulod...
2017. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Ötletem volt nem is ez a legnagyobb baj hanem az hogy ez elvileg egy olyan oldal már elnézést ahol az emberek segítenek egymásnak nem pedig az hogy nem ha nem akarsz segíteni ne segíts DE EZ EGY HÁZIFELADAT TOPIK FELFOGTAD?!
2017. febr. 20. 20:37
 18/25 A kérdező kommentje:
Egyedül is megpróbáltam miútán feltettem ezt a kérdést útána ment csak meg akartam kérdezni hogy ti hogy fordítanátok ezt le!
2017. febr. 20. 20:39
 19/25 anonim ***** válasza:
Ugy vanhazifeladat topik. Csak te kevered a szezont a fazonnal. Attol, hogy ez a neve, nem azt jelenti, hogy majd mas megoldja barki helyett a hazit. Max segit. Ennyi erovel hozok egy 6 oldalas nemet munkaszerzodest es lefordittatom itt massal ingyen, mondvan, hogy hazifeladat, ahelyett, hogy elvinnem egy forditohoz. De ha beirnam, hogy szerintem ez a helyes forditas, egesz valoszinu, hogy sokan segitenenk kijavitani. Erted mi a gond azzal, amit irsz?
2017. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érti, hagyjuk a fenébe. Majd megtanulja!
2017. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!