Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy a magyar foci hogy van az NB rendszer, mi az hogy megye1-es,2-es,3-as csapat, hogy lehet ezekben feljebb lépegetni. Szóval, hogy hogyan működik ez az egész? ( csak konyha nyelven :D )

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet rosszul tudom : De mindig lehet feljebb lépegetni. Kivéve ha nincs elég pénze a csapatnak azt hiszem.
2016. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es ez nem így működik!!! (sajnos de:D) Amúgy mondjuk fogsz egy megye3-as csapatot, legyen például Mucsaröcsöge. Ha eléri az eslő 1-2 helyet(van ahol 1-2 van ahol 1-3)akkor feljut megye 2be. Így tovább (megye5=>Megye4=>...Megye1=>NB3=>NB2=>NB1). Ugyanez visszafele, tehát az utolsó néhány csapat kieseik. A pénz pedig ott jön szóba, hogy a helyezésen túl is vannak feltételek. Például NB1-es nem lehet utánpótlás nélkül, bizonyos biztonsági feltételek hiányában (millió dolgot fel lehetne sorolni), ha ezek nem teljesülnek akkor maradsz abban az osztályban ahova elegendők. Illetve még ha egy csapatnak nagy tartozása van akkor szokott lenni visszasorolás. Na ez így tömör volt, azért ennél összetettebb, de nagyjából ennyi:)
2016. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és a megyén belül vannak a megyei csoportok(lehetséges, hogy egy megyén belül több megye2-es csoport van például) Az NB3 kelet-közép-nyugat, az NB2 és NB1 jelenleg egycsoportos országos. Pár éve még az NB2 is két csoportos volt.Pont most voltak nagy változások nem rég(talán pont ettől a szezontól).
2016. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!