Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok olyan angol anyanyelv...

Tudnátok olyan angol anyanyelvű szerzők által írt angol nyelvtan könyvet, könyvsorozatot mondani, ami nagyon mélyen belemegy a részletekbe?

Figyelt kérdés

Régebben a Cambridge felsőfokos könyveit nézegettem, de az igazából külföldieknek próbálja elmagyarázni az angol nyelvtant.


Amit én keresek, az inkább angol nyelvtan tanítása angol anyanyelvűeknek, de elég részletesen és jól struktúráltan, a legmagasabb szinten, részletekbe menően.

Ilyenből érdekelne kifejezetten amerikai és brit angol verzió is.

Tehát igazából a "legjobb" angol nyelvtankönyvet keresem.


Könyvcímeket keresek! Köszönöm



2017. febr. 19. 10:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, tény. Csak fura, hogy ha valami annyira jó, akkor azt nem dolgozzák újra. Mindig van mit fejleszteni. Az ember azt hinné, ha valami nagyon keresett, akkor azt újradolgozzák, hogy több profitot is húzzanak le belőle.
2017. febr. 20. 13:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Szeretnek inkabb uj dolgokkal kijonni, ami szines tele van fotokkal, mert azt hiszik ugy jobban megmarad az ember fejeben, szerintem ez tevedes. Ezt a konyvet ha valaki attdolgozza azelott meg le a kalappal.:) Kozepfokura en a Bati Vegest szoktam ajanlani az se egy mai darab, de tokeletes nyelvtani leirasok vannak benne. A Dohar Peti konyve se valtozott nagyon. Ezt a konyvet Nadasdy Adam az ismert magyar nyelvesz szokta emlegetni. O konkretan ebbol jott ra olyan apro kulonbsegekre amikrol azt hitte mar reg tudja. Angolbol en fokepp eleve a regiekre utazok, a mai darabok mar nem foglalkoznak olyan dolgokkal, hogy mi a shall es will kozotti kulonbseg egyszeruen willnek nevezik, ami badarsagnak tunhet, de annak alapjan lehet megerteni a should, wouldot is jobban. Szerintem a nyelvet nem megtanulni kell, hanem megerteni, ugy lehet alapja tobb nyelv megtanulasanak.
2017. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!