Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz megtanulni...

Mennyire nehéz megtanulni szlovákul? 14/L

Figyelt kérdés
Illetve érdemes-e tanár mellett tanulni ezt a nyelvet vagy elég ha 'magamban' tanulok,könyvek,internet segítségével?
2017. febr. 19. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert akarnal megtanulni szlovakul? Mer nyilvan attol fugg, hogy milyen szintet akarsz elerni...de relativ, van akinek foggal repulot elhuzni se nehez....
2017. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak annyira,hogy megértsem amit mondanak/kérdeznek és tudjak válaszolni!
2017. febr. 19. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Akkor eleg ha kiveszel egy szlovak nyelvkonyvet konyvtarbol, nezd at a szabalyokat aztan youtuben talalsz rengeteg szlovak videot ott meg gyakorolj! Nem nehez nyelv.
2017. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem nehéz szlovákul megtanulni, de az tuti, hogy néhány szabályt meg kell tanulni. Én kb. 7 éve tanultam meg szlovákul, mára már mindent értek :) a nyelvtannal sincs bajom, sőtt, gyakran javítom ki a szlovákokat ha hibáznak :D Ha esetleg elakadnál vagy segítség kell kérdezz bátran. Nem tudom merre laksz, de ha a szlovák határ közelében akkor célszerű egy jó kis DVB-T antennát venni meg egy DVB-T készüléket és nézni szlovák nyelvű tv adásokat. Nekem nagyon sokat segített. Már 6 éve itt élek Sk-ban és nem bántam meg hogy átjöttem.

Sok sikert a tanuláshoz!

2017. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!