Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Árulnak bárhol is olyan...

Árulnak bárhol is olyan tankönyveket, melyből jól meg lehet tanulni koreaiul?

Figyelt kérdés
Megfelelő az is, ha külföldről kell berendelni, és ha nem koreai-magyar, hanem koreai-angol a tankönyv. Ha bárki ismer olyan könyvesboltot helyileg vagy online, ahonnan lehet rendelni egy olyan tankönyvet, amely az abszolút kezdőknek is segít elsajátítani a nyelvet és alapos tudást nyújt, azt nagyon meghálálnám.

2017. febr. 19. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen
2017. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Az első könyvet le tudod tölteni pdf formátumban a hanganyaggal együtt. Én imádom ezt a könyvet. ^^

2017. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam rogton kuldeni amit az elozo. Nagyon jo tankony . Feladatok is vannak benne megoldo kulccsal.Ennek van folytatasa ami mar nincs fenn pdfben, de ha bejott a konyv elso resze szerintem mrgeri beszerezni. Ezek kozt mrg ajanlom a Korean in Use koteteit. Ha gepen leszek elkuldom,mert meg van a kezdo,halado,profi mindegyikbol pdfen. Plussz ami agyon jo a Korean grammar and workbook konyvek. Ezek is fenn vannak a neten. Ebbol kezdo es halado van,feladatokkal es megoldassal. Az elozonek is vannak feladatai de a pdfben asszem a haladonak pont lemaradt a javito kulcsa meg en nekem valahogy nem jonnek be. Afeladatok,de tanulasra nagyon szuper. A magyar Osvath konyvet nem ajanlom mert en mar futottam olyanba benne hogy olyan nyelvtant kellett volna tufni a helyes megoldashoz amit nem id emlit a konyv. Ahoz nem volz mrgoldo kulcs,igy en a koreai levelezo tarsaim segitseget kertem. Barmi kerdesed (barkinek,nem csak neked) nyugodtan irj. (Off. Barki aki segitseget szeretne vagy hogy csak kuldjek neki konyveket nyugodtan talaljon mrg)

kivanok sikeres koreai tanulast x

2017. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!