Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt a német szöveget letudnáto...

Ezt a német szöveget letudnátok nekem fordítani? Nagyon hálás lennék.

Figyelt kérdés
Ich habr einen Arbeitstag in einem Autohaus miterlebt.Außer mir waren auch noch fünf andere Mädchen da.Zuerst führte uns ein netter Angestellter, dem wir auch Fragen stellen konnten, durch die Werkstatt.Dann gingen wir in das Geschäft, das direkt neben der Werkstatt liegt.Von den tollen Autos, die ich im Geschäft gesehen habe, war ich natürlich total begeistert! Ich konnte mich sogar mal kurz in meinen Traumwagen setzen, der war echt cool! Man darf ja schon ein bisschen träumen, oder? In der Werkstatt haben wir Reifen gewechselt und ein Fahrrad repariert. Der Tag verging fast zu schnell! Das war der tollste Tag, den ich je hatte!
2017. febr. 22. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy munkanapon egy autókereskedésben? voltam, rajtam kívül még 5 lány volt ott.

Először egy kedves alkalmazott körbevezetett a műhelyben, akitől kérdezhettünk. Utána megérkeztünk az üzletbe, ami közvetlenül a műhely mellett feküdt. A klassz autók, amiket a boltban láttam, totál megszédítettek. Nemsokkal utána az beülhettem az álomautómba, ami igazán "cool" volt. Az ember csak álmodozhat egy kicsit, nem?

A műhelyben kereket cseréltünk? és egy bringát újítottunk fel (szereltünk). A nap túl gyorsan telt el, de ez volt a legjobb nap az életemben!


Szabad fordítás, de mi a szösz az a "miterlebt"?

2017. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy munkanapot egy autókereskedésben töltöttem
2017. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"autó szalon"
2018. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!