Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Idén érettségizek angolból,...

Idén érettségizek angolból, és szeretném gyakorolni a hallásértést, és magát a nyelvet is, ha Top Gear-t nézek naponta 2 órát az segítene?

Figyelt kérdés
Azt hiszem mind a 3 műsorvezető brit, az a műsor jó lenne arra, hogy szokjam a brit akcentust?
2017. márc. 1. 16:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért azt választottam, mert azt még élvezném is, attól függetlenül, hogy értem vagy nem amit mondanak.
2017. márc. 1. 16:58
 2/3 anonim válasza:
100%

Szerintem ez jó ötlet.

Nekem ugyan csak középfokom van angolból, de szerintem a top gear-ból sokat tanulhatsz.

Azt én is imádom :)

2017. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a legfőbb bajom, hogy amikor hallom az angolt és olvasom akkor a fejembe le kell fordítani a szót, vagyis nem úgy van, hogy hallom az angol szót és a szónak a képe a fejembe gondolatként megjelenik, mint a magyar szavaknál, és szokni szeretném, mindenhol azt olvastam, hogy 1 hónap alatt ha napi legalább 30-60 percet hallgatok angol szöveget akkor átáll az agyam rá.
2017. márc. 4. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!