Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van értelme TOEFL-t honosítani?

Van értelme TOEFL-t honosítani?

Figyelt kérdés
Ahogy láttam az is csak 2 évig érvényes, szóval nem tudom nyerek-e bármit is (és hát 10e ft)
2017. márc. 1. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdeklődd meg ha elfogadják ahová vinni akarod akkor igen


Amúgy ez elég vicces, hogy egy magyar nyelvvizsga örök érvényű de ha az USAét csinálod akkor csak 2 év.

2017. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bárhol jól mutat egy önéletrajzban a nyelvtudásnál, hogy: ...és 2014-ben sikeres TOEFL nyelvvizsgát tettem.
2017. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

van logika ebben a '2 éves elévülésben', mert ismerek olyat aki csinált egyet 10 éve, ma meg kávét se tudna kérni :D


a '2017-ben TOEFL vizsgát tett'-et így is beírhatom

de van lehetőség (finom 10zresért) honosítani C, felsőfokú nyelvvizsgára (de szintén csak 2 évre)

de ennek lenne bármi értelme is? mert így hogy az se örök érvényű, nem igen látom

2017. márc. 2. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy l'art pour l'art nyilván kár kidobni a pénzt, ha kellene útközben, akkor is elég intézni, gondolom én.
2017. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!