Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanulashoz, foleg...

Angol tanulashoz, foleg szavak, szokincs fejlesztesehez mit ajanlotok pl. telefonra, vagy PC re programot, ami napi szinten foglalkoztatna?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 19:26
 1/5 anonim válasza:
Telefonra egy Doulingo nevű progit ajánlom, neten ezt ajánlották, de ez messze nem pótol egy tanárt.
2017. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt ismerem, de az foleg a gramatikara van,ha jol emlekszek.
2017. márc. 3. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sorozatnézést ajánlok angolul.:) Angolul menjen angol felirattal, ha nem vagy még profi, akkor felülre rakj be magyart is. Nekem sokat segített, én sem hittem benne az elején, de nagyon sok minden rámragad. Igaz, hogy tovább tart megnézni egy részt, mert sokszor megállok átgondolni, de legalább szórakozás közben tanulok.
2017. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az utóbbit énbis kipróbálom
2017. márc. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az utóbbit én is kipróbálom
2017. márc. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!