Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ARAB NYelvvel kapcsolatos...

ARAB NYelvvel kapcsolatos kérdések! (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eldöntöttem, hogy szeretnék arabul tanulni, sajnos szeptemberig tanár nélkül, egyedül. Remélem vannak itt olyanok, akik tanulnak és esetleg tudnak nekem segíteni mail-en keresztül, ha kérdésem van. Nagyon-nagyon megköszönném!!! Egyébként egy Rosetta Stone nevű programot töltök le, azt mondják, ez sokat segít a teljesen 0-ról indulóknak.
2010. máj. 10. 11:49
 1/2 anonim válasza:
tudok segiteni,ird meg réazletesen mit szeretnél üdv: [link] es [link]
2010. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Először is köszönöm a válaszod, másodszor kérlek légy olyan kedves, és írj nekem privátba, mert látom Nálad ez nincs engedélyezve. Most kezdtem el a nagyon alapokat, de szerintem egy rakás kérdésem lesz pár napon illetve héten belül, és nagyon jó lenne, ha lenne valaki, aki tud válaszolni, arra, amit nem értek. Előre is köszönöm az üzeneted!
2010. máj. 10. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!