Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki volt mar most vagy barmiko...

Aki volt mar most vagy barmikor origon? Mennyire hagynak beszelni es mennyire szolnak kozbe? Remelem nem nagyon es hagynak majd beszelni foleg a bemutatkozaskor

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Bemutatkozas nem lesz nagy cucc. Engem ott megallitottak, kb 2 eve volt. Nekem kozlekedesrol kellett beszelni, volt tema is, de lattak hogy nagyon tudom ugyhogy kerdezgettek. Es mar nem is annyira a kozlekedesrol volt szo, hanem a buszok tisztasagarol meg ilyenekrol. Szoval valamennyire kapcsolodott hozza egy kicsit.

ugyhogy valoszinu neked is kerdezni fognak, ha tudod.. mert oket nem az erdekli, hogy egy betanult szoveget mennyire tudsz elmondani. Sok sikert :)

2017. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!