Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehetséges hogy megértem...

Hogy lehetséges hogy megértem az olvasott szöveget de, amit hallok nem annyira? Miért nem ismerem fel az időket? Miért nem tudok beszélni?

Figyelt kérdés

Általános iskola első osztalytól tanulok angolt és most középsulis végzős:)

Kicsit gáznak érzem magam

Ugyanis vágom be a szavakat de hiába, ha egy egyszerű mondatot nem tudok összerakni. Nem is az hogy 12 igeidő van,hanem hogy vagy nem tanulom meg eléggé vagy valami van de nem ismerem fel,nem tudom mikor mit használunk hiába van megadva

Ötlet?

L



2017. febr. 9. 19:10
 1/2 Garpe ***** válasza:

Szia :)


Velem ez volt 8.-ban.

Nem tanították/nem magyarázták el megfelelően a nyelvtant vagy nem gyakoroltatták be.

Kissé sejtelmesen fogalmazol, másrészt nem láttam, hogy mit tudsz így nem tudok tényleg pontos választ adni.


Ha gondolod írj privát üzenetet s megnézzük egy kicsit a dolgot esetleg elküldöm a néhai tanárom egyszerű de kiváló magyarázatait.

2017. febr. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémáim vannak sajnos :/ Leérettségiztem 3asra,de egyszerűen butának érzem magam a nyelvhez :/
2017. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!