Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvvizsga. Segítenétek...

Angol nyelvvizsga. Segítenétek egy picit?

Figyelt kérdés

Angol Telc C1-s felsőfokú nyelvvizsgát szeretnèk. Jó nyelviskolát tudtok ajánlani ahol kb 1 èv után megszerezhető a vizsga? Persze otthon is tudok vele min 1,5 orat foglalkozni. Szval így 1 èv alatt megszerezhető az a tudás?

+ Mèg annyi kèrdèsem lenne, hogy a ezzel a nyelvvizsgával külföldön mennyire boldogulnèk?

Előre is köszi a válaszokat.


2017. márc. 6. 18:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja ès azt mèg hozzá teszem,hogy már 10 ève nèmetet tanulok ami jól megy, abból is lesz egy közèpfok minimum...de az angol jobban èrdekel.
2017. márc. 6. 18:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Angolból most milyen szinten állsz?

Egyébként a papír kint sem érdekel semmit (egy-két kivételtől eltekintve, ahová kötelező, pl egyetem), a tudás az, ami számít!

2017. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon az elejèn. (bemutatkozas,csalad bemutatasa,szamok,szinek,targyak).

Tudom hogy a papir nem igazan szamit csak a felsofok az mar eleg nagy tudas gondolom ès hogy azzal mennyire lehet kint boldogulni. Mennyire èrtenen meg stb.

2017. márc. 6. 19:55
 4/7 A kérdező kommentje:

*èrtenek

Nagy az elszántság a tanulással kapcsolatban, azzal nem lesz gond. A Cosmopolitan nyelviskolával kapcsolatos vèlemènye van valakinek?

Alig várom már ,hogy itt legyen az idő ès tanuljak.:)

2017. márc. 6. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Én felsőfokon beszélek és szinte mindent értek amit az angolok mondanak, bár sokáig figyelni egy pl egy hallott szövegre fárasztó, és előfordul, hogy nem fogok fel 1-1 szót, félmondatot. Amúgy alapfokról 1 év alatt szerintem nem lehet eljutni felsőfokig, de középfokig igen, és az már olyan tudást ad, amivel el lehet boldogulni külföldön.
2017. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Èrtem.

Na, ennek nagyon örülök.:)

Közèpfokig mindenfèpekèppen szeretnèk eljutni, aztán lehet majd tovább is.

De ha a közèpfokkal is megèrtem amit mondanak ès megèrtik amit èn mondok akkor lehet az is elèg lesz.

Köszön szèpen.

2017. márc. 7. 21:54
 7/7 A kérdező kommentje:
*köszönöm
2017. márc. 7. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!