Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam B2-es nyelvvizsgához...

Euroexam B2-es nyelvvizsgához milyen szórárat szerezzek be?

Figyelt kérdés

Egy nagyon régi szótáram van itthon,alig használom és nagyon sok minden benme sincs.

Érdekes minden!Milyen kiadót esetleg melyik kiadást ajánljátok?

Köszönöm!



2017. márc. 11. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Euroexamre 3 szótárat is vittem:D

Vittem 2 db. kétnyelvűt(azaz angol-magyar, magyar-angol): Akadémia Kiadó(Országh László, Magay Tamás)

A 3. szótáram pedig a writing résznél segített nagyon. Egynyelvű szótár: Oxdord Advanced Learner's Dictionary- a végében példák vannak, hogyan kell különböző leveleket, cikkeket írni és utána pedig képek vannak pl.: konyháról és az ott található tárgyakról, vagy éppen városról és mindent leír mi-micsoda. Nagyon sok hasznos dolog van benne.

Remélem tudtam segíteni:)

2017. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél,nagyon köszönöm!
2017. márc. 11. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!