Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angol nem megy, a francia...

Az angol nem megy, a francia menni fog? Hogy tanuljam könnyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az angolt 8 éve tanulom, heti 4 órában, viszont nem igazán ment soha, illetve nem is szeretem egyáltalán. Franciát már nagyon régóta szeretnék tanulni, tavaly szeptember óra heti 3 órában tanulhatom is, nagyon tetszik az egész nyelv, és tanulni is imádom, célom minél jobban megtanulni.. Viszont, kicsit elbizonytalanodtam, amikor rájöttem, hogy a világ "legegyszerűbb" nyelve, az angol nem megy, akkor az egyik legnehezebb, a francia fog-e a későbbiekben? Számít az, hogy a franciához tényleg van kedvem, szeretem tanulni, ezáltal könnyebben fog menni, vagy esélytelen, így, hogy az angollal szenvedek... :(

2017. márc. 15. 18:46
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha tényleg elhivatott vagy, megfogod tanulni. Sok oka lehet, hogy az angol nem megy, pl. Rossz tanár, vagy akár csak nem szereted annyira.
2017. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem se megy az angol. 12 évig tanultam de még egy bemutatkozást se tudtam soha normálisan elmondani. De a német meg megy és imádom. És a franciával is szemezgetek. Szerintem ne azt nézd melyik nem megy hanem tanuld azt amelyik tetszik és akkor lesz sikerélményed ami tovább visz.
2017. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Miert lenne mar az angol nyelv a legegyszerubb?

Egyik sem konnyu vagy egyszeru, ha nem az anyanyelved meg akkor is ido kell hozza ha az adott nyelvu orszagban elsz.

2017. ápr. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!