Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék thaiul megtanulni?

Hogyan tudnék thaiul megtanulni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a thai nyelv, viszont magyarul nem igazán találok oldalakat ahol lehetne tanulni, könyvtárban is nézelődtem könyvek után de semmi. Sajnos iskolákra,tanfolyamokra nincs pénzem, 14 éves vagyok csak. Viszont írhattok angol oldalakat is, azt beszélem középszinten. Igazából az alapokat szeretném elsajátítani hogy utána könnyedén tudjak olvasni,filmeket nézni esetleg ha kijutok akkor tájékozódni.

Előre is köszi a segítséget!



2017. márc. 19. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Először tanulj meg angolul. Egyrészt angolul tök jól el elehet boldogulni például Thaiföldönön is, másrészt angolul van egy csomó nyelvtanulós anyag a neten.
2017. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
7%

Nagyjából mindenki beszél angolul Thaiföldön. Sőt, a fiatalok egészen "ügyesen" tönkre is teszik a nyelvüket egész angol mondatok beszúrásával.


Lényegében az egész nyelv többé-kevésbé korcsosul és elangolosodik (hasonlóan egyébként a némethez). Nevetséges...

2017. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teach Yourself Thai..ha van ilyen:) És egyébként hogyhogy pont thaiul akarsz megtanulni?
2017. márc. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beszélek angolul, megvan a középszintű nyelvvizsgám is. Thaiul azért szeretnék megtanulni, mert érdekes ország, tetszik a kultúrája és szeretnék majd egyszer eljutni oda.
2017. márc. 20. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
2-eshez. Bocsi, de messze nem bestel mindenki angolul Thaiföldön. Azt meg higy elkorcsosul a nyel, nem tudom honnan szetted, de eleg vad elkepzeles.
2019. júl. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!