Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen sorozatból tanulhatnám...

Milyen sorozatból tanulhatnám az angolt, de főleg a kiejtést, ahol jól artikulálnak, lassan és szépen ejtik a szavakat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék végre megtanulni angolul, sajnos nehezen megy és nincs hozzá nyelvérzékem, a kiejtésem tényleg borzalmas. Rengeteg sorozatomat néztem felirattal, nem tanultam belőle. Túl gyorsan beszélnek, nem ejtik ki teljesen a szavakat.

Tud valaki olyan sorozatot mondani ahol lassan, szépen beszélnek? Én mesékre gondoltam csak nem hiszem hogy lenne hozzá felirat, pedig az tuti az én szintemen lenne:/ Teljesen mindegy a tartalma, akár szavaló versenyek is jöhetnek:D



2017. márc. 27. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Írok egy linket üzenetben.
2017. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Downton Abbey. Nagyon "szépen" beszélnek benne, gyakorlatlan fülnek is jól érthető, és a nyelvezete, szókincse sem tartalmaz túl speciális szavakat.
2017. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a Downton Abbeyt akartam írni, bár ott brit akcentussal beszélnek, ha eddig az amerikait szoktad meg lehet az érdekes lesz, de tényleg szépen és lassan beszélnek benne. Mesékből ajánlom: Gravity Falls, Steven Universe, Adventure Time, meg a Disney mesék :)
2017. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még. Felirat meg mindenhez van, letöltöd torrenten és tudsz hozzá feliratot is tölteni. BS playert ajánlom, mert ez automatikusan rak hozzá feliratot, ha megnyitsz benne valamit. Illetve netflix.com is jó, ez fizetős (kb. 3000 havonta a középső csomag, nekem ez van), de sokkal kényelmesebb mint torrentezni. Rengeteg új film, sorozat, mese van fent rajta felirattal, szerintem megéri, ha nyelvtanuláshoz használod :)
2017. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!