Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt tanultatok...

Mennyi idő alatt tanultatok meg németül?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 15:48
 1/4 anonim válasza:
100%
9 évig tanultam rüheltem egy dolog hogy nehéz de olyan csúnyán beszélnek. Németből érettségiztem de nyelvizsgára nem mentem annyi hasznom lett hogy könnyebb az angol utána. De ha eddig angolos voltál utálni fogod a sok névelőt meg ragozást. Tanár függő az idő meg sok sok magolás seggelés. Ha csak nem mész ki németbe.
2017. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

4 éve tanulok németet, az első 2 évben nagyon nehezen ment aztán egyre jobban bövült a szókincsem minél többet olvastam, tévéztem németül.

Most ott tartok, hogy a nyelvvizsgára készülök.

Sok sikert :)

2017. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
3 év alatt meglett a középfok (csak gimis nyelvórával). Viszont amikor kijutottam nyelvi környezetbe, annyira megutáltam a nyelvet, hogy végül semmi hasznom nem lett belőle:( - pedig a suliban még lelkes voltam:S
2017. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2 éven tanultam intenzíven, majd Ausztriába mentem továbbtanulni. Sokat csiszolódott az évek alatt.
2017. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!