Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME angol középfokú nyelvvizsg...

BME angol középfokú nyelvvizsga szóbeli részén, hogyan pontoznak, illetve mit várnak el a vizsgázótól?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 60 pontot lehet szerezni szóbelin,amit a végén 1,5tel elosztanak,így jön ki a készségenkénti 40 pont ebből. A magnóm nagyon jól sikerült úgy érzem. A beszélgetésnél végig beszéltem,még le is állítottak,hogy ugorjunk a következő feladatra az idő miatt. 20 percet voltam bent...de mégis félek, mert volt vagy 2x hogy beleakadt a nyelvem egy szóba és volt egy kacifántos mondatom. :/ Nem tudom,mi számít jónak rossznak,hogy mit is pontoznak és hogyan jön ki a 60 pont. Kiejtéssel nincs baj,gondolom azt is pontozták... Segítséget előre is köszönöm!

2017. ápr. 4. 06:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Általános nyelvvizsga, ezt kifelejtettem.
2017. ápr. 4. 06:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Meglesz ne aggodj! Nekem is volt par kacifantos mondatom, meg volt h nem jutott eszembe egy szo es a vizsgabiztos segitett xd 68% lett.
2017. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!