Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Franciából mennyi idő alatt...

Franciából mennyi idő alatt lehet nulláról középfokra eljutni?

Figyelt kérdés
Heti egyszer járnék tanárhoz. Előtte tanultam már angolt, németet és svédet.

2017. ápr. 4. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Heti egy alkalommal ez sok-sok évbe fog telni.
2017. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tanulnám mellette otthon, de nincs pénzem többször járni.
2017. ápr. 4. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, mint írod, több nyelvet tanúltál már, de milyen szinten tudod, írni, beszélni azokat a tanult nyelveket? ha jó a nyelvérzéked és van sok plusz időd otthon tanulni a francia mondatszerkezetet, azt a rengeteg ragozást, biztosan sikerülni fog ha nagyon akarod. ... bár a franca beszéd az nem könnyű ... nekem nem igazán megy, nem tudok orrhangon beszéni. Azt írtad csak heti egy alkalomra van pénzed, én tudok olyan helyet ahol minimális összegért lehet tanulni, de ezt csak privibe tudom megírni, mert itt nem szabad reklámozni... ha érdekel írj vissza érdekel-e a privben , persze csak akkor ha Bp lakos vagy és szombatonként van időd.
2017. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocsika"tanultál"
2017. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak a francia ragozások táblázata, hátha segítségedre lesz.


[link]


être , ez a lenni...a lét ige.


je suis = vagyok

tu es = vagy

il est = ő van / hímnem / elle est = ö van / nőnem


nous sommes = mi vagyunk

vous êtes = ti, önök vannak

ils sont = ők vannak ... elle sont = ők vannak /nőnem.


és van videó is hallgasd meg hogyan ejtik a franciák, talán ez is segíteni fog.


[link]


és találtam egy nagyon jó Bolszerkesztő blogját, szépen értelmesen magyaráz, plusz még a kiejtést is írja, hasznos blog, talán segítségedre lesz ez is

[link]


jó tanulást!

2017. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget :)

Nem vagyok pesti, de majd valahogy online megpróbálok még több tananyagot gyűjteni :)))

2017. ápr. 5. 00:24
 7/8 anonim válasza:

"nem tudok orrhangon beszélni" - én sem, csak ha náthás vagyok...

mégis a francia nyelvből élek sok-sok éve...

2017. ápr. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát a svéd tisztelendő, félicitations, de a franciát otthon annyira nem lehet elsajátítani, mint mondjuk az angolt meg a németet... Sajnos.

Ha szeretnél helyesen megtanulni franciául, keress a környezetedben valakit, aki tud segíteni.

2017. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!