Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú nyelvvizsga?

Angol középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Nyolcadikas vagyok, tizedikbe szerintetek le tudnám rakni az angol középfokút?

Osztályunkból elég bénának számítok. Amikor alapszintű érettségi feladatokat csináltunk, azok se sikerültek túl jól. Megszólalni egyáltalán nem merek. Rossz tanár mellett lenne esélyem (csak iskolában tanulom)? Valaki tud valami hasznos oldalt, ami segíthet?



2017. ápr. 5. 21:46
 1/6 anonim válasza:

Szia,hasznos oldalakként tudnám ajánlani az

5percangol.hu-t,valamint

[link]

Ingyen angol v. Tanoda

Itten megtalálhatod az összes fontos nyelvani szerkezetet és a mindennapi kommunkikációhoz hasznos párpeszédeket is találsz.

Milyen nyelvvizsgára gondoltál?

2017. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából nem tudom. Még nem vagyok olyan szinten, hogy kialakuljon, hogy melyik részében vagyok jó. Mostanában igazából semmi sem megy, azt tudom, hogy megszólalni nem merek.
2017. ápr. 6. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél nyelvvizsgát, majd a leendő diplomádhoz? Mert ha nem konkrét elvárás valamihez akkor teljesen fölösleges megcsinálni. Vagy beszélsz angolul vagy nem, a papír nem számít mert ahol kérik a nyelvet ott úgyis "kipróbálnak" az interjún.
2017. ápr. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Angol tagozatos vagyok és azt mondják, hogy mindenképp emelteznem kell belőle, majd kilencediktől fogom felvenni az olaszt és tizenkettedikben pedig abból fogok emelt érettségit csinálni.
2017. ápr. 7. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Nincs előírva, hogy angolból érettségizz. Főleg nem az, hogy emelt szinten.
2017. máj. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Megszólalni egyáltalán nem merek."

Ez pedig egyedül tanulva nem fog változni, sőt, rosszabb lesz.

Keresd meg a legolcsóbb tanfolyamot, iratkozz be egy adagra, és jelentkezz mindig. Aztán keress másikat, a lényeg az, hogy ne érezd (még) magad otthonosan közöttük. Verd át magadat ezen az akadályon, mert más úgysem tud. 50 éves korodig nem védekezhetsz azzal, hogy én ilyen vagyok. :)

2017. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!