Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú nyelvvizsgára...

Középfokú nyelvvizsgára készülök. Nyelvtanfolyam vagy otthoni felkészülés?

Figyelt kérdés

#középfokú nyelvvizsga #otthoni felkészülés
2017. ápr. 9. 12:11
 1/7 Emese 2002 ***** válasza:
50%
Ez függ a képességeidtől, jelenlegi angol tudásodtól. Én mindenképp elmennék tanfolyamra a helyedbe. Sok sikert hozzá!
2017. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban függ a nyelvtudásod szintjétől. Ha még nagyon az elején vagy, akkor tanfolyam. Ha már jó alapokkal rendelkezel, akkor önállóan is tudsz otthon tanulni, ha pedig inkább a beszédre fókuszálnál, sokkal jobban jársz egy magántanárral.
2017. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Tanfolyam
2017. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy ingyenes angol szintfelmérő teszt eredménye szerint középhaladó szinten állok :)
2017. ápr. 9. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az önálló tanulás vált be. Tanfolyamon összeraktak egy csomó különböző tudású embert, akik állítólag nyelvvizsgára készültek. Semmi értelme nem volt ott lennem, pénzkidobás volt. Játszottunk, meg dedós feladatokat oldottunk meg. Egyedül készültem már felső és középfokra is.
2017. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is az önálló tanulás vált be. Tavaly novemberben sikerült a középfokú angol nyelvvizsgám (Pannon), csak ajánlani tudom.
2017. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Magántanár - a nyelvtanfolyam mind átverés. Magánban is készülhetsz, még az is hatékonyabb.
2017. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!