Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Holnap megyek nyelvvizsgázni...

@Bia kérdése:

Holnap megyek nyelvvizsgázni laborba, de nem tudom pontosan, hogy hogy néz ez ki. Magyarul lesz a feladatlap és idegennyelven lesz a hallgatás? És mibe kell menni? Ünneplősbe?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 13:09
 1/4 anonim válasza:
Idegen nyelven mész nyelvvizsgázni. Az is az idegennyelven lesz leírva, hogy mit kell csinálnod. A hallgatás szintén. Ünneplőben menj igen. :)
2017. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elején magyarul elmondanak dolgokat a szervezők, de a feladatlapon a tájékoztatás meg a feladat kiírása már angolul/németül/franciául lesz, attól függ miből vizsgázol. :D

Nagyon nem kell kiöltözni, pár nyelvvizsgán már voltam, szinte mindig van aki melegítőben megy meg olyan is aki túlzásba viszi és úgy néz ki, mintha ballagni készülne. Farmer plusz egy szép felső, fiúknál ing bőven elég, nem kell túlzásba esni.

2017. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem a szóbelin kívül sehova sem kell ünneplős ruha...

A feladatlap sztem az idegen nyelven lesz, de az adminisztráció magyarul.

2017. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Lány vagyok és horvátból nyelvvizsgázok
2017. ápr. 18. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!